O nás

Společnost FOSBETON Estrich byla založena v roce 1996 panem Zdeňkem Fošumem po několikaletém působení v Rakousku, kde se seznámil s technologií ve světě široce používaných bezespárových betonových podlah Estrich. Technologii strojního pokládání a hlazení betonového potěru začala firma provádět v jihočeském regionu jako první ze všech.

Speciální technika je schopna dopravit betonovou směs na vzdálenost nebo do výšky až 120 m, tj. do 24 patra výškových budov. Firma FOSBETON Estrich tuto technologii uplatnila při výstavbě nové budovy Okresní správy sociálního zabezpečení, obchodního domu Vltavín, OC IGY I, OC Mercury, Galerie Dvořák, rekonstrukci sídla Raiffeisenbank, při rekonstrukci rozhledny na Kleti a v mnoha dalších komerčních a obytných objektech po celé České republice.

Od 1. 1. 2016 se firma přetransformovala na právnickou osobu FOSBETON Estrich s.r.o., změnila své identifikační údaje, ale nezměnila krédo svého zakladatele: RYCHLE, SPOLEHLIVĚ, KVALITNĚ.

V létě 2023 oslavíme 27 let úspěšné existence firmy a to snad mluví za všechny reference. Za těch 27 let firma zrealizovala téměř 1.700.000 m2 betonových podlah. Děkujeme tímto svým stálým, dlouholetým, ale i budoucím zákazníkům za jejich přízeň.

FOSBETON Estrich s.r.o.

Kde nás najdete

Pohůrecká 400, Staré Hodějovice,
370 08 České Budějovice

Kontaktujte nás